הניסיון עושה את ההבדל


אירנשטיין יזמות ופרוייקטים
הינה חברת נדל"ן המתכננת ובונה פרוייקטים של תמ"א 38. החברה הוקמה וצברה לה מוניטין רב, זאת בזכות יזם הנדל"ן ובעל החברה ישראל אירנשטיין, אשר לו נסיון רב שנים בענף הנדל"ן לסוגיו.
אירנשטיין יזמות ופרוייקטים שמה לה למטרה לתכנן וליזום בניינים מאופיינים בעיצוב אדריכלי מוקפד ורמת גימור גבוהה. החברה עובדת עם אנשי המקצוע הטובים ביותר שבנמצא בכל תחום, החל באדריכלים וכלה ביועצים משפטיים ומוסדות פיננסיים.
שילוב של יכולות ייזום, תכנון וביצוע, נסיון רב שנים בענף הנדל"ן, מטרת על ששמה דגש על עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר, מקצועיות חסרת פשרות לכל פרט קטן, השרות המלווה והאישי של אנשיה ובעיקר אמינות, מהימנות ושקיפות כל אלו הם שבנו את מוניטין החברה ומאפשרים לה לצלוח במצוינות יוצאת דופן פרויקטים שאפתניים, שמיקמו אותה כחברה מובילה בענף הנדל"ן הישראלי.

מנכ"ל ובעלים


בתחילת דרכו שימש ישראל אירנשטיין כסמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת הנדל"ן "נתיב פיתוח", הבונה שורה של פרויקטים ברחבי הארץ בהם "view רחובות", "אחוזת נתיב", "נתיב גרדנס" ברמת בית שמש ג', ו "אחוזת נתיב" בהר יונה. בתקופת כהונתו הגדיל את הכנסות החברה בכ-30% והביא לגידול של כ-20% במספר התחלות הבנייה. כן הביא לשינוי תפיסת הבנייה והשיווק, מה שהוביל את החברה לבנייה מאסיבית ורווחית יותר.
בנוסף, ניהל את מערכי השיווק והמכירות,לרבות קביעת תמהיל הדירות והכנת התכנית העסקית,קביעת אסטרטגיית השיווק והפרסום וניהול בפועל של צוותי המכירות.
בעקבות הצלחתו החליט ישראל למנף את הניסיון הרב שצבר והקים את אירנשטיין יזמות ופרוייקטים כחברה המתמחה בתחום תמ"א 38.
אירנשטיין יזמות ופרויקטים היא חברה דינאמית שמקפידה לחשוב מחוץ לקופסא.
כך, למשל, לאור מיעוט בעתודות קרקע ומחירי נדל”ן מאמירים, החליטה החברה לבנות פרויקטים שאינם אך ורק עבור משפרי דיור ו/או בעלי ממון, אלא גם דיור בר השגה.
ספינת הדגל שלנו היא חברת מגה בית פרויקטים אשר לה תכניות רבות לבינוי תמ"א 38 בעיר אשדוד הנמצאים בשלבים שונים של תכנון אישורי בנייה וביצוע.
בין הפרויקטים היוקרתיים הנמצאים כעת בביצוע נכללים "מגה בית GOLD"- בבניינים מבוא החמציץ 3 הרותם 10 והדגנית 4 ברובע ח', אשדוד. הפרויקט מצוי בשלבי בניה מתקדמים ונבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כאשר שלב א' הינו מאוכלס .
כמו כן הבניינים ברח' בן אליעזר 11 (מגה בית BLUE) ברובע ד' ואברהם שפירא -17 (מגה בית GREEN) ברובע ו' הבניינים נמצאים כעת בשלבי בניה מתקדמים, החברה מקדמת בין השאר פרויקט חדש וגדול ממדים מיכשוילי 24-26-28 (מגה בית DIAMOND) רובע ו' הנמצא לאחר החלטת וועדה של הרשות המקומית ולקראת סיום השלמת גיליון דרישות, בנוסף לפרויקטים הנ"ל ישנם פרויקטים נוספים הנמצאים בשלבי תכנון ע"י משרדי תכנון מהמובילים בתחום ששירותיהם נשכרו ע"י חברתנו .
לחברה נציגים ודיירים בבניינים נוספים עם טיוטות הסכם לביצוע תמ"א 38. הבקשות נמצאות בבדיקת היתכנות כלכלית ומשפטית.
הניסיון העשיר שצברנו, ההתמקצעות בכל אחד משלביו של הפרויקט, המומחיות ואיתנותה הפיננסית של החברה מאפשרים לנו לזהות הזדמנויות עסקיות ייחודיות ולהבטיח ללקוחותינו תחושת בטחון ושקט נפשי לאורך הליך התכנון והבנייה.

עוד ראוי לציין כי חברתנו מבינה ומאד רגישה לצורך החשוב שלכם רוכשי הדירות החדשות לידע לגבי דירתכם הנבנית כמו למשל התקדמות וקצב הבנייה בחירת אביזרים מסוימים טפסים ואישורים למיניהם ומעודדת אתכם להיות שותפים לכל אורך הדרך.
לכן חברתנו הקימה ומתחזקת מערך שלם כולו למענכם ולנוחיותכם ובו הרוכשים מקבלים מענה מושלם ומהיר בצורה מאד פשוטה, נכנסים לאתר החברה לוחצים על לשונית שירות דיירים ובאמצעות סיסמה אישית המגינה על פרטיותכם נכנסים לאזור האישי שלכם ובו מרוכז כל המידע המבוקש כל המסמכים שתצטרכו ובו אפשר גם לבקש כל מידע או מסמך שיתבקש ו/או תתבקשו להגיש הן מהבנק והן מכל רשות זו או אחרת.

ההתמחות


יכולת לאתר קרקעות אטרקטיביות במיקומים מרכזיים
ניסיון מקצועי רב בייזום
תכנון והובלת פרויקטים
איתנות פיננסית
אנשי מקצוע בליווי אישי בסטנדרט הגבוה ביותר
מקצועיות חסרת פשרות המתעכבת על הפרטים הקטנים
ניצול זכויות הבנייה באופן מקסימאלי
היכרות עם המערכת הבנקאית
אמינות מהימנות ושקיפות מלאה
עמידה בלוחות זמנים ואף הקדמתם
הצבת יעדים ברורה והשגתם ללא וויתור
חברת אירנשטיין יזמות ופרוייקטים שואפת לשמור לבסס ולחזק את מעמדה כיזמית נדל”ן מובילה, צומחת, ומתפתחת, ולהמשיך לספק לכלל לקוחותיה את עסקאות הנדל”ן המשתלמות והרווחיוח ביותר.
בנוסף מטרתינו היא לבנות ולטפח קשרי לקוחות המבוססים על אמון, אמון ושוב אמון ללא פשרות בכל התחומים המשיקים לעסקת הנדל”ן, תוך שאיפה מתמדת למצוינות ושביעות רצון מלאה של כל לקוחותינו .
אנו מאמינים כי כנות יושרה והגינות הם המפתח לכל לכן הטבענו אותן עמוק עמוק בתוך שורשי החברה
חברת הבת מגה בית פרויקטים מתמחה ביזום פרויקטים של תמ"א 38 ובעלת ניסיון רב בתחום!
החברה בונה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבת לרמת גימור איכותית ויוקרתית מה שתורם להשבחת נכסיהם של הדיירים אף יותר.
המוניטין המעולה שצברנו כחברת יזום ובניה העומדת בכל התחייבותיה עם דגש על עמידה בלוחות זמנים ולרוב בהקדמתם הולך לפנינו.
חשוב לציין כי אנו מעניקים לדיירים הקיימים רשת ביטחון נרחבת ע"י ערבויות ובטחונות גבוהים ובנוסף פוליסת ביטוח מהמקיפות ביותר הקיימות היום בשוק.

אנו מתחייבים להוביל את הפרויקט משלב התכנון דרך שלב הביצוע ועד לשלב האחרון של רישום הבית המשותף.


אנו מזמינים אתכם להיות שותפים לדרכנו ולצעוד יחד איתנו אל עבר ההצלחה הקדמה
והשגשוג!
אירנשטיין יזמות ופרוייקטים בע"מ מגה בית פרוייקטים בע"מ


חיים צייג רו"ח -
חיים צייג הינו רו"ח מוסמך וחבר לשכת רואי חשבון בישראל.
רו"ח צייג עוסק בענף החשבונאות משנת 1981 ותפקידיו כללו בין היתר תפקידי חשבות ומנהלי כספים בחברות פרטיות במגוון רחב של הענפים במשק, בעשור האחרון בחברות פרטיות בתחום הנדל"ן.טל אזוגי משרד עורכי דין -
עו"ד אזוגי טל המלווה את החברה בפרויקטים שונים, בעלת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) בעלת ניסיון רב בתחום המשפט האזרחי לרבות נדלן ומקרקעין ירושות וצוואות במקצועיות רבה אמינות ויחס אישי.יאיר מהצרי -
מנהל פרויקטים בביצוע של החברה, הנדסאי בניין, אשר מעורב מתחילת התכנון הראשוני של הפרוייקט ועד להוצאת תוכניות לביצוע על מנת למקסם את איכות הדירה לטובת הדיירים, כמו כן פיקוח על עבודות הבניה משלבי הביסוס ועד למסירת הבניין תוך כדי תשומת לב לפרטים הקטנים.גיטי ויזל -
מנהלת המשרד - בעלת ניסיון רב ועשיר וידע נרחב בכל הקשור לניהול המשרד ותפעולו, מסורה וחרוצה, ובעלת תודעת שירות מיוחדת.לאה אירנשטיין -
אחראית שירות דיירים - אשת שירות מקצועית ומסורה חותרת באופן תמידי לשביעות רצונם המלאה של כלל לקוחות החברה.ירון אסייג -
מנהל פיתוח עסקי תמ"א 38 במסגרת תפקידו אחראי על בניית מודלים עיסקיים, שיתופי פעולה עם גורמים שונים, מציאת הזדמנויות ובדיקת התכנות כלכלית לחברה.גב' רבקי רוטנשטרייך -
עובדת כמזכירה בחברה, ממלאת את תפקידה במסירות ובחריצות!מרגלית ברטלר -
מזכירת הנהלת חשבונות.שראל כהן הנדסאי בניין -
חרוץ ומסור עובד בחברה ומשמש כמפקח בניה בפרויקטים בבניה.אהרון אטלי הנדסאי בניין -
חרוץ ומסור עובד בחברה ומשמש כמפקח בניה בפרויקטים בבניה.זהבי -
זהבי אדריכלים בע"מ | אדריכלות | בניה רוויה | מוסדות ציבור | מגורים | טלפון : 08-8678618

משרד זהבי אדריכלים פועל משנת 1980, ומעסיק אדריכלים, מעצבים והנדסאים בוגרים וצעירים. המשרד מאורגן כצוות תכנון מקצועי אחד, המשלב ניסיון עשיר עם התלהבות למימוש אתגרים תכנוניים וארכיטקטוניים. לצוות המקצועי יכולות תכנון נרחבות ומגוונות, החל מעיצוב עירוני, וכלה בתכנון אדריכלי מפורט. אנו מתמחים בפיתוח פרויקטים מהשלב הרעיוני, דרך התווית עקרונות התכנון והעיצוב האדריכלי והגיית תכניות ביצוע מפורט.אפריאט -
המשרד נפתח בשנת 2009. ומספק שירותי תכנון, רישוי וניהול פרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38, בניה רוויה, מבני ציבור, מבנים מסחריים, מבני תעשיה וכן בניה פרטית.

פרויקטים: מעל 80 פרויקטים של תמ"א 38 באשדוד, יבנה, רחובות, נתניה, גבעתיים ורעננה בשלבים שונים של תכנון, רישוי, ביצוע וגמר. תכנון ופיקוח עליון למבני ציבור, מרכזים מסחריים, בניה רוויה, ובניה פרטית. תכנון פרויקטים לפינוי-בינוי באור יהודה, באשדוד, ובעיר העתיקה ברמלה.


תחרויות ופרסים: השתתפות בתחרות לתכנון הספריה הלאומית החדשה בירושלים.


השתתפות בתחרות לתכנון קתדרלת זכרון למהפכת 1956 בהונגריה. הפרויקט זכה בציון לשבח בתחרות "פרויקט השנה באדריכלות ישראלית" 2008.אם.סי פרויקטים -
משרד הנותן שירותי אדריכלות, בעל ניסיון רב וידע מעמיק בכל תחומי התכנון.


אם.סי פרויקטים מתכננת שלל פרויקטים ברחבי העיר אשדוד, ממקמת ומציבה עצמה בין החברות המובילות בתחום.אדריכל אבנר שאול -
אבנר שאול בעליו של משרד קיטור אדריכלים.אריה סדובסקי -
חרוץ ומסור עובד בחברה ומשמש כמפקח בניה בפרויקטים בבניה.אריאל אזולאי -
הנדסאי בניין חרוץ ומסור עובד בחברה ומשמש כמפקח בניה בפרויקטים בבניה.

להיות חלק מההצלחה